Vježbenička tvrtka Medicija M d.o.o. osnovana je 23.5.2014.godine. Sa radom je počela 1.9.2014.g. nadopunjavajući se na Vježbeničku tvrtku Medicija d.o.o. koju je prošle godine vodila profesorica Ljiljana Gračanin. Cjelokupno poslovanje te iste tvrtke samo pod novim nazivom nastavio je voditi ove godine profesor Branko Rumenović.

Tvrtka je nastavila tradiciju svog kraja nadaleko poznatom po iznimnoj kakvoći meda. Medicija M d.o.o. usmjerava svoj rad prema ekološkom načinu proizvodnje vodeći brigu o zdravlju.

Svoj rad tvrtka je započela sa 14 zaposlenika zajedno na čelu sa direktoricom Larom Tonković i njenom zamjenicom Larom Cetinjanin. Zaposlenici tvrtke su raspoređeni po odjelima i to: management, odjel nabave, odjel proizvodnje, odjel prodaje i marketinga, odjel administracije, te računovodstvena služba.

Uz kvalitetu proizvoda odražava se velik trud, rad i predanost zaposlenika koji svakodnevno pridonose još većoj prepoznatljivosti tvrtke na domaćem tržištu.

Medicija M d.o.o. nudi sljedeće proizvode:

• Med od kestena
  • Eko med sa sokom od kupine
  • Med od lavande
  • Med sa čokoladom
  • Lipov med
  • Med s kikirikijem
  • Bagremov med
  • Med sa suhim voćem
  • Cvjetni med
  •  Medljikovac
  •  Kaduljin med

Ova tvrtka odlučila se je baviti sa medom i mednim proizvodima upravo zbog toga što je on najsavršeniji proizvod prirode jer se u njemu nalaze gotovo svi sastojci koji grade ljudski organizam. Slijedi jedna zanimljivost:

˝Med uvijek uzimajte
drvenom žlicom, nikada
metalnom ,metal uništava
ljekovita svojstva meda!˝

Tvrtka Medicija M d.o.o. raspolaže sa mail adresom (medicijam@gmail.com) koja služi za kontakt, primanje i slanje upita, prijedloga, sugestija, ponuda, poziva i slično. U planu je i izrada web stranice kako bi se na što bolji način promovirala sama tvrtka te njeni proizvodi koje ona nudi.

Lara Tonković,

Lara Cetinjanin

18.09.2017. 13:07
Još dva dana za prijavu na e-tečaj Moodle dizajner
Upisi u drugu grupu CARNetovog masovnog online tečaja Moodle dizajner još uvijek traju, a svi zainteresirani mogu se prijaviti najkasnije do 19. rujna 2017. godine u ponoć. Obrasci za prijavu dostupni su putem stranica CARNetovog mrežnog sjedišta .