Roditeljski sastanci

Roditeljski sastanak za treće razrede

Zajednički Roditeljski sastanak za roditelje učenika III. a, III. b, III. c, III. d i III. e razreda održat će se u srijedu 27. travnja 2016. godine u 17.00 sati u učionici 10 E. Predavanje će na temu "Emocionalne poteškoće" održati psihologinja Helena Štrucelj nakon čega će roditelji svakog razreda imati zasebni dio s razrednicama.

:: opširnije ::

objavio: Dragan Sabljak  datum: 25. 4. 2016. 08:46

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."