Roditeljski sastanci

Roditeljski sastanak za treće razrede

Zajednički Roditeljski sastanak za roditelje učenika III. a, III. b, III. c, III. d i III. e razreda održat će se u srijedu 27. travnja 2016. godine u 17.00 sati u učionici 10 E. Predavanje će na temu "Emocionalne poteškoće" održati psihologinja Helena Štrucelj nakon čega će roditelji svakog razreda imati zasebni dio s razrednicama.

:: opširnije ::

objavio: Dragan Sabljak  datum: 25. 4. 2016. 08:46

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.