Programi

Obrazovni sektor: Turizam i ugostiteljstvo
Zanimanje: Hotelijersko-turistički tehničar
Trajanje obrazovanja: 4 godine

Obrazovanje hotelijersko – turističkog tehničara prilagođeno je zahtjevima širokog raspona poslova u hotelima, hotelskim poduzećima, turističkim agencijama i slično. Hotelijersko turistički tehničar radi na raznim mjestima i na različitim poslovima: na poslovima smještaja, rezervacija, prodaje i skrbi oko prihvata, smještaja, odjave i ispraćaja gosta u hotelima, hostelima, motelima, kampovima, marinama i u drugim komercijalnim smještajnim objektima, na poslovima organizacije paket-aranžmana, posredništva i specijalističke prodaje u turističkim agencijama i touroperatorima te poslovima informiranja u turističkim zajednicama i uredima.
Za rad u ovom zanimanju potrebno je poznavati strane jezike, imati razvijenu opću kulturu, smisao za organizaciju te biti komunikativan. Poželjne osobine i ponašanja su  tolerantnost, fleksibilnost, radoznalost, odgovornost, diskretnost, komunikacijske vještine, timski duh, otvorenost ka novim tehnologijama i znanju stranih jezika.

Nastavni plan: HOTELIJERSKO-TURISTIČKI TEHNIČAR

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.