Projekt "Moja jedina Zemlja" Vijest ima dokument u privitku

Projekt „Moja jedina Zemlja“ se provodio od  22. – 30. 4. 2014. u Gimnaziji Bernardina Frankopana i Obrtničkoj i tehničkoj školi Ogulin. Projekt je nastao kao rezultat suradnje više partnera: British Council (najveći novčani iznos), Grada Ogulina, Info centra za mlade Ogulin, Gimnazije Bernardina Frankopana, Obrtničke i tehničke škola Ogulin, Udruge roditelja djece i mladeži Ogulin i Speleološkog društva Đula-Medvedica.

:: opširnije ::

objavio: Dragan Sabljak  datum: 7. 5. 2014. 11:16

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.