Projekt "Moja jedina Zemlja" Vijest ima dokument u privitku

Projekt „Moja jedina Zemlja“ se provodio od  22. – 30. 4. 2014. u Gimnaziji Bernardina Frankopana i Obrtničkoj i tehničkoj školi Ogulin. Projekt je nastao kao rezultat suradnje više partnera: British Council (najveći novčani iznos), Grada Ogulina, Info centra za mlade Ogulin, Gimnazije Bernardina Frankopana, Obrtničke i tehničke škola Ogulin, Udruge roditelja djece i mladeži Ogulin i Speleološkog društva Đula-Medvedica.

:: opširnije ::

objavio: Dragan Sabljak  datum: 7. 5. 2014. 11:16

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.