Projekt "Moja jedina Zemlja" Vijest ima dokument u privitku

Projekt „Moja jedina Zemlja“ se provodio od  22. – 30. 4. 2014. u Gimnaziji Bernardina Frankopana i Obrtničkoj i tehničkoj školi Ogulin. Projekt je nastao kao rezultat suradnje više partnera: British Council (najveći novčani iznos), Grada Ogulina, Info centra za mlade Ogulin, Gimnazije Bernardina Frankopana, Obrtničke i tehničke škola Ogulin, Udruge roditelja djece i mladeži Ogulin i Speleološkog društva Đula-Medvedica.

:: opširnije ::

objavio: Dragan Sabljak  datum: 7. 5. 2014. 11:16

20.11.2017. 10:17
CARNet i Algebra potpisali Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''
U srijedu, 15. studenoga 2017. godine potpisan je “Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.