Klub volontera GBF

Razmjena udžbenika

Dragi učenici,

Klub volontera GBF poziva vas da sudjelujete u dobrovoljnoj akciji "Razmjena udžbenika 2015." za učenike Gimnazije Bernardina Frankopana, koja će se održati u školskoj dvorani  15.7.2015. Ukoliko ste zainteresirani, udžbenike, radne bilježnice ili bilježnice koje vam više ne trebaju možete dati, zamijeniti ili prodati od 10:00 do 12:00 sati.

Radujemo se vašem dolasku i stojimo na raspolaganju za sva pitanja!

Klub volontera GBF

objavio: Dragan Sabljak   datum: 16. 6. 2015.

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.