Radionica modeliranja

Učenici Gimnazije Bernardina Frankopana sudjelovali su u likovnoj radionici modeliranja, koju je vodio predsjednik Društva pedagoga tehničke kulture Ogulin, Marijan Tonković, prof..

Radionica je održana u četvrtak, 4. 10. u Centru za tehničku kulturu Ogulin (Pučko otvoreno učilište). Nakon kratke edukacije o tehnici modeliranja, izrađivale su se drvene posudice za pisaći pribor. U ugodnoj i opuštenoj atmosferi, učenici su uspješno savladali još jednu tehniku koju će i sami nastojati primijeniti u budućim aktivnostima Likovne skupine. Zahvaljujemo profesoru Tonkoviću na susretljivosti i nadamo se da ćemo i dalje surađivati!

Marija Trdić Ćuk, prof.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 5. 10. 2018.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.