Aktivnosti u našoj školi

U četvrtak je u našoj školi bilo puno zanimljivih aktivnosti. U jutarnjim se satima 40-ak učenika se sa svojim profesorima uključilo u Zelenu čistku 2018. Čistili su okoliš škole i naselje Strugu te prikupili pun kontejner otpada i smeća.

Nakon Zelene čistke održao se sportsko-gospodarski program “Za bolju budućnost“ u kojem su sudjelovali učenici obiju srednjih škola te OŠ Ivane Brlić-Mažuranić. Programu su prisustvovale zamjenica gradonačelnika Ogulina Ivana Salopek Šumonja i Lara Baranašić iz Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva. Obje su poželje učenicima puno uspjeha u sportskim natjecanjima te izrazile nadu u uspješnu realizaciju projekta „Kreni i pokreni Ogulin“. I sami se nadamo da ćemo po završetku svih aktivnosti uspjeti prikupiti dovoljno novaca i kupiti veslaricu.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 18. 9. 2018.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.