SUDJELOVALI SMO NA SMOTRI UČENIČKIH ZADRUGA KARLOVAČKE ŽUPANIJE

22. svibnja 2018.  naša Zadruga  prvi puta se predstavila na Smotri učeničkih zadruga. Smotra je održana u OŠ "Slava Raškaj" u Ozlju. Da je riječ o dugoj tradiciji, potvrđuje i činjenica da je ovo 19. smotra učeničkih zadruga Karlovačke županije. Sudjelovalo je ukupno 16 učeničkih zadruga iz dvanaest osnovnih i dvije srednje škole te zadruga Učeničkog doma Karlovac i zadruga Centra za odgoj i obrazovanje iz Karlovca. Na smotri smo se predstavili s dva proizvoda koji predstavljaju kombinaciju inovativnosti, tradicije, ekološkog pristupa u proizvodnji i karakteristika našeg  zavičaja. Oba proizvoda,Vilinska igra memorije i Abies-moć čarobne šume, izazvali su zanimanje posjetitelja i stručnog povjerenstva.

Veronika Bartolović i Lea Petrović iz 3.c razreda odlično su predstavile proizvodni proces, tržišnu opravdanost te su pored dva izložena proizvoda predstavile i niz drugih proizvoda naše Zadruge. Ponosni smo što smo sudjelovali i na ovoj smotri te još jednom uspješno predstavili i našu Školu i naš grad.

Napisala: Jasminka Turina Luketić,prof.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 15. 6. 2018.

15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?