I OVE GODINE GIMNAZIJA JE SUDJELOVALA NA FESTIVALU BAJKE

Ponosni smo što je naša Škola i ove godine sudjelovala u organizaciji Ogulinskog festivala bajke.

12. OGFB održan je od 9. do 11. lipnja 2017, a našu je Školu predstavila učenička zadruga Klečka čarolija, kreativnom radionicom naziva Naša bajka.

Tim povodom Zadruga je predstavila svoj novi proizvod, radionicu izrade neobičnog mozaika, a osigurala je i provođenje dodatnih usluga i to vještičjeg frizeraja, nokteraja, bajkovitog fotografiranja i kostimiranja. Ponuda je obogaćena i prigodnim broševima i magnetićima koje su posjetioci mogli kupiti na štandu Zadruge.

Zadovoljstvo na licima posjetitelja, posebno djece, najveća je nagrada učenicima i nastavnicima koji su radom i prezentacijom Zadruge promovirali svoj trud i zalaganje. Kako je izgledala i priprema i realizacija ove aktivnosti, možete pogledati na fotografijama.

Napisala: Jasminka Turina Luketić, prof.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 4. 7. 2017.

15.12.2017. 10:14
Dovršena izrada svih 240 scenarija poučavanja
Objavom preostalih 70 scenarija za STEM predmete, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u suradnji s projektnim partnerima dovršila je izradu svih 240 scenarija poučavanja koji su razvijani u sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".