preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

MZOŠ

Prekini lanac

GOETHE - INSTITUT

CARNet

Agencija za odgoj i obrazovanje

Nacionalni portal za učenje na daljinu

E knjižnica

Proleksis enciklopedija

Vijesti

Svečana podjela svjedodžbi završnog razreda, svjedodžbi završnog rada, pohvalnica i nagrada maturantima

8. lipnja s početkom u 10.30 h nagradili smo najbolje i najaktivnije učenike u našoj školi:


1. Luka Turković, 4.a – najbolji učenik generacije ovogodišnjih maturanta i najbolji učenik 4.a razreda (opća gimnazija), sudjelovao na županijskom  natjecanju iz Hrvatskoga jezika i Geografije, kao član školske rukometne ekipe osvojio 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na regionalnom natjecanju 2015./2016., kao član školske košarkaške ekipe osvojio 3. mjesto na županijskom natjecanju te kao član školske stolnoteniske ekipe osvojio 2. mjesto na županijskom natjecanju

2. Filip Nikolaus, 4.b – najbolji učenik 4.b razreda (opća gimnazija), odličan uspjeh i uzorno vladanje sve četiri školske godine

3. Ana-Marija Kiš, 4.c – najbolja učenica 4.c razreda (zanimanje ekonomist), sudjelovala u eTwinning projektu „The population of my region“, aktivna u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke i u mnogim školskim aktivnostima i projektima, osvojila 1. mjesto na međužupanijskom natjecanju iz Računovodstva (2016./2017.)

4. Karla Kolaković, 4.d - najbolja učenica 4.d razreda (zanimanje hotelijersko-turistički tehničar), odličan uspjeh i uzorno vladanje

5. Luka Sušanj, 3.e - najbolji učenik 3.e razreda (zanimanje prodavač), sudjelovao na državnom natjecanju Prodavač 2017., aktivan u projektu „Materijalna i nematerijalna baština Republike Hrvatske pod zaštitom UNESCO-a“

6 Lana Ivković, 4.a - osvojila dva prva mjesta na županijskom natjecanju iz Hrvatskoga jezika 2015. i 2017. godine, jedno 2. mjesto te jedno 3. mjesto na  natjecanjima iz istog predmeta, sudjelovala na županijskom natjecanju iz Matematike i Poznavanja prometnih pravila

7. David Požega, 4.a - osvojio 1. mjesto na županijskom natjecanju iz Geografije 2017. godine i sudjelovao na županijskom natjecanju iz Fizike

8. Matea Stipetić, 4.a - osvojila 2. i 3. mjesto na županijskim natjecanjima iz Biologije

9. Bruno Lovrić, 4.a – kao član školske rukometne ekipe osvojio 2. mjesto na regionalnom natjecanju (2015./2016.) i 3. mjesto na županijskom natjecanju, kao član školske košarkaške ekipe osvojio 2. i 3. mjesto na županijskim natjecanjima

10. Marija Ceranić, 4.a - osvojila 2. i 3. mjesto na županijskim natjecanjima iz Povijesti

11. Adriana Brozović, 4.a - sudjelovala na županijskom natjecanju u Poznavanju prometnih pravila

12. Vita Cazin, 4.a - iznimno redovito pohađala nastavu tijekom tri posljednje nastavne godine

13. Mateja Mihaljević, 4.b – kao članica školske ekipe osvojila 1. mjesto na biskupijskom natjecanju iz vjeronauka i sudjelovala na državnom natjecanju (2015./2016.), osvojila 2. mjesto na županijskom natjecanju iz Hrvatskog jezika, osvojila 2. mjesto na međužupanijskom natjecanju iz Filozofije 2017. i sudjelovala na državnom natjecanju iz istog predmeta

14. Tatjana Brulja, 4.b - iznimno aktivna u fotografskom klubu, likovnoj grupi i u izradi literarnih uradaka

15. Ana Gerovac, 4.b - kao članica školske ekipe osvojila 1. mjesto na biskupijskom natjecanju iz Vjeronauka (2015./2016.) i sudjelovala na državnom natjecanju iz istog predmeta

16.Tea Matovina, 4.b - kao članica školske odbojkaške ekipe osvojila 3. mjesto na regionalnom natjecanju (2015./2016.)

17. Marino Boban, 4.c - sudjelovao u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

18. Nikolina Cvetković, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

19. Valentina Despot, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

20. Antonio Drašković, 4.c – sudjelovao u eTwinning projektu „The population of my region“, aktivan u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke i u mnogim školskim aktivnostima i projektima, kao član školske rukometne ekipe osvojio tri puta 2. mjesto na županijskim natjecanjima te 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na regionalnom natjecanju 2015./2016., sudjelovao u radu Kluba volontera GBF

21. Patrik Kaldi, 4.c - sudjelovao u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke i u mnogim školskim aktivnostima i projektima, kao član školske rukometne ekipe osvojio tri puta 2. mjesto na županijskim natjecanjima te 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na regionalnom natjecanju 2015./2016.

22. Andreja Kurelac, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima, dvije godine sudjelovala u projektu „Virtualni plesni show“

23. Danijela Mrgan, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

24. Dora Porubić, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima, dvije godine sudjelovala u projektu „Virtualni plesni show“

25. Mihael Porubić, 4.c - sudjelovao u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke i u mnogim školskim aktivnostima i projektima, kao član školske rukometne ekipe osvojio tri puta 2. mjesto na županijskim natjecanjima te 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na regionalnom natjecanju 2015./2016.

26. Anamarija Prpić, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

27. Petra Salopek, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

28. Ivana Rendulić, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima, osvojila 2. mjesto na međužupanijskom natjecanju iz Računovodstva (2016./2017.)

29. Petra Višić, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

30. Josip Vučić, 4.c - sudjelovao u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke i u mnogim školskim aktivnostima i projektima, kao član školske rukometne ekipe osvojio tri puta 2. mjesto na županijskim natjecanjima te 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na regionalnom natjecanju 2015./2016., sudjelovao u radu Kluba volontera GBF

31. Katarina Vuković, 4.c - sudjelovala u organizaciji i prezentaciji školske vježbeničke tvrtke te u mnogim školskim aktivnostima i projektima

32. Ivan-Anton Kratofil, 4.d - osvojio 6. mjesto na regionalnom natjecanju GASTRO 2017.

33. Venesa Bogdanović, 4.d - postigla iznimne rezultate u kuglanju (zlatna medalja na Svjetskom kuglačkom prvenstvu u Njemačkoj 2017.)

34. Dajana Špehar, 4.d - redovito pohađala nastavu

3. Slađana Bulić, 3.e - sudjelovala na međužupanijskom natjecanju Prodavač 2017. i u projektu ''Materijalna i nematerijalna baština Republike Hrvatske pod zaštitom UNESCO-a''

36. Ivan Mareković,3.e - sudjelovao na međužupanijskom natjecanju Prodavač 2017. i u  projektu ''Materijalna i nematerijalna baština Republike Hrvatske pod zaštitom UNESCO-a'', uspješno svladavao sve školskih obveza uz istovremeno treniranje u Nogometnom klubu ''Lokomotiva'' Zagreb

37. Diana Pribanić, 3.e - sudjelovala u projektu ''Materijalna i nematerijalna baština Republike Hrvatske pod zaštitom UNESCO-a''i predano radila u izvršavanju školskih obveza

38. Tea Tuškanac, 3.e - uspješno svladavala iznimno obimne školske obveze u školskoj godini 2016./2017.

Ukupno smo dodijelili 41 nagradu. Najbolji učenik je nagrađen statuom „Drvo znanja“ (rad ogulinske umjetnice A.-M. Špehar) i knjigom. Ostali učenici su također nagrađeni knjigama, a članovi Kluba volontera GBF „volonterskim srcem“.

Ravnateljica: Sanja Dubić, prof.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Dragan Sabljak   datum: 14. 6. 2017.



Školski godišnji planovi

Školski kurikulumi

Oglasna ploča

Završni rad

Korisni linkovi
Korisne stranice

Ustanove

Državna matura

Dnevni tisak

Zanimljive stranice

Pretraživači
 • Wolfram Alpha
 • Bing
 • Google
 • Yahoo
 • Altavista


Vijesti iz CARNeta
20.11.2017. 10:17
CARNet i Algebra potpisali Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''
U srijedu, 15. studenoga 2017. godine potpisan je “Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''. 





preskoči na navigaciju