Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku

Dana 19. svibnja 2017. g. u našoj je školi održano predavanje na temu „ Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku“. Škola je  ušla u zajednički projekt s Institutom za kulturu i etiku s ciljem osvještavnja borbe protiv korupcije i njenog štetnog djelovanja na život i razvoj svake zajednice.

U gimnaziji Bernardina Frankopana postavljena je izložba u sklopu projekta "Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku"  koju su učenici mogli razgledati od 19. do 25. svibnja. Profesorica Ljiljana Gračanin organizirala je 19. svibnja predavanja koje je za druge i treće razrede održao Zorislav Antun Petrović iz Instituta za kulturu i etiku.

Ljiljana Gračanin

objavio: Dragan Sabljak   datum: 30. 5. 2017.

15.12.2017. 10:14
Dovršena izrada svih 240 scenarija poučavanja
Objavom preostalih 70 scenarija za STEM predmete, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u suradnji s projektnim partnerima dovršila je izradu svih 240 scenarija poučavanja koji su razvijani u sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".