Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku

Dana 19. svibnja 2017. g. u našoj je školi održano predavanje na temu „ Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku“. Škola je  ušla u zajednički projekt s Institutom za kulturu i etiku s ciljem osvještavnja borbe protiv korupcije i njenog štetnog djelovanja na život i razvoj svake zajednice.

U gimnaziji Bernardina Frankopana postavljena je izložba u sklopu projekta "Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku"  koju su učenici mogli razgledati od 19. do 25. svibnja. Profesorica Ljiljana Gračanin organizirala je 19. svibnja predavanja koje je za druge i treće razrede održao Zorislav Antun Petrović iz Instituta za kulturu i etiku.

Ljiljana Gračanin

objavio: Dragan Sabljak   datum: 30. 5. 2017.

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.