„Otpad posloži i pametno odloži“

U utorak, 4.travnja 2017., učenici Gimnazije Bernardina Frankopana prisustvovali su predavanju u okviru projekta „Otpad posloži i pametno odloži“. Predavanje su održali Maja Zubčić i Dario Balon, djelatnici Stambenog komunalnog gospodarstva u Ogulinu, te dvije učenice naše škole, Aleksandra Perić i Iva Salopek. Cilj predavanja podizanje je razine svijesti učenika o važnosti sortiranja i odlaganja otpada te želja da ih se potakne na razmišljanje o važnosti očuvanja okoliša.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 20. 4. 2017.

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.