Poziv 1-2018

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i odabir najpovoljnije ponude za organizaciju dvodnevne terenske nastave  (Italija) za učenike drugih  razreda pristupilo je otvaranju ponuda 29. 11.

2018. godine u 14.10 h. Nakon razmatranja ponuda jednoglasno je izvršen  odabir 3 najpovoljnije ponude sljedećih turističkih agencija:

Putnička agencija Klek iz Ogulina, Stella tours putovanja j.d.o.o. iz Rijeke i ALGA Travel agency d.o.o. iz Zagreba.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 3. 12. 2018.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.