Upis učenika u prvi razred srednje škole u školskoj godini 2018./2019.

Upisi učenika u prvi razred srednje škole u školskoj godini 2018./2019. odvijat će se  prema sljedećem rasporedu:

13.7.2018. od 12:00 do 16:00

16.7.2018. od 8:00 do 14:00

Učenici na upise donose upisnicu ispisanu iz sustava Upisi.hr koju su potpisali roditelj i učenik, te ukoliko je potrebno - liječničku potvrdu liječnika školske medicine (za sve smjerove osim Opća i Jezičan gimnazija).

Za dodatna pitanja možete nam se obratiti na upisi@gimnazija-bfrankopana-ogulin.skole.hr ili na 095/1522-578 (voditelj upisa Dragan Sabljak, prof.) svaki radni dan od 8:00 do 14:00.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 12. 7. 2018.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.