Predstavljen projekt "Glas mladih Ogulina u umjetnosti i kulturi"

U srijedu, 9. svibnja 2018. ravnateljica Pučkog i otvorenog učilišta Ogulin, predstavila je učenicima projekt "Glas mladih Ogulina u umjetnosti i kulturi". Cilj projekta je razviti kod mladih osoba kreativne vještine i znanja te spriječiti njihovu socijalnu isključenost i antisocijalno ponašanje. Projektne će aktivnosti mlade pripremiti za provedbu 21 kulturnog, umjetničkog i edukativnog programa za sudionike i širu publiku ogulinskog kraja. Formirat će se najmanje dvije kulturne i umjetničke sekcije mladih koje će stvarati nove kulturne i umjetničke sadržaje u gradu Ogulinu. Ciljana skupina projekta, koji će trajati 18 mjeseci, su  mladih ogulinskog kraja u dobi od 15 do 25 godina. Korisnici projekta su građani grada Ogulina, posjetitelji i turisti, a provedba projekta počinje 1. rujna 2018.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 4. 6. 2018.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.