Pozivamo vas na obilježavanje Dana otvorenih vrata Gimnazije Bernardina Frankopana 28. ožujka 2018.

28. ožujka 2018. godine Gimnazija Bernardina Frankopana otvara svoja vrata učenicima osmih razreda osnovnih škola, roditeljima sadašnjih i budućih učenika te ostalim uvaženim posjetiteljima.

Od 10:45 do 14:00 sati posjetitelji će moći sudjelovati u različitim aktivnostima  koje su pripremili učenici i djelatnici Škole, a kojima će im približiti način rada i prostore Škole. Posjetitelji će moći sudjelovati u tematskim radionicama, edukativnim igrama uz upotrebu web alata, sportskim aktivnostima, razgovoru s učenicima i djelatnicima i mnogim drugim aktivnostima kojima će strukovna usmjerenja, opća i buduća jezična gimnazija predstaviti svoj rad.

Program Dana otvorenih vrata Gimnazije Bernardina Frankopana nalazi se u nastavku. Sigurni smo da ćete pronaći nekoliko zanimljivih aktivnosti koje biste voljeli posjetiti.

Radujemo se vašem dolasku!

Učenici i djelatnici GBF

Priloženi dokumenti:
Program_DOV_2018._–_posjetitelji.pdf (515.23 KB)

objavio: Dragan Sabljak   datum: 21. 3. 2018.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.