Pozivamo vas na obilježavanje Dana otvorenih vrata Gimnazije Bernardina Frankopana 28. ožujka 2018.

28. ožujka 2018. godine Gimnazija Bernardina Frankopana otvara svoja vrata učenicima osmih razreda osnovnih škola, roditeljima sadašnjih i budućih učenika te ostalim uvaženim posjetiteljima.

Od 10:45 do 14:00 sati posjetitelji će moći sudjelovati u različitim aktivnostima  koje su pripremili učenici i djelatnici Škole, a kojima će im približiti način rada i prostore Škole. Posjetitelji će moći sudjelovati u tematskim radionicama, edukativnim igrama uz upotrebu web alata, sportskim aktivnostima, razgovoru s učenicima i djelatnicima i mnogim drugim aktivnostima kojima će strukovna usmjerenja, opća i buduća jezična gimnazija predstaviti svoj rad.

Program Dana otvorenih vrata Gimnazije Bernardina Frankopana nalazi se u nastavku. Sigurni smo da ćete pronaći nekoliko zanimljivih aktivnosti koje biste voljeli posjetiti.

Radujemo se vašem dolasku!

Učenici i djelatnici GBF

Priloženi dokumenti:
Program_DOV_2018._–_posjetitelji.pdf (515.23 KB)

objavio: Dragan Sabljak   datum: 21. 3. 2018.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.