JAVNI POZIV ZA ISTICANJE KANDIDATURA ZA ČLANOVE I ZAMJENIKE ČLANOVA SAVJETA MLADIH KARLOVAČKE ŽUPANIJE

Na temelju članka 9. i članka 10. Zakona o savjetima mladih (NN 41/14), članka 4.  Odluke o osnivanju Savjeta mladih Karlovačke županije (Klasa: 021-04/18-01/21; Ur.broj: 2133/1-02/03-18-01 od 28. veljače 2018. godine; Glasnik Karlovačke županije broj 8a/18) objavljuje se:

JAVNI POZIV

Više o pozivu na linku.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 12. 3. 2018.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.