BROŠURA ZA RODITELJE – „INTERVJU S RODITELJIMA – ODGOVORI KOJE JE DOBRO ZNATI“

U organizaciji Ureda za suzbijanje zlouporabe droga, izrađena je brošura u kojoj roditelji mogu naći osnovne informacije o tome koje su nove psihoaktivne tvari ili „nove droge“, u kakvim se oblicima pojavljuju, gdje se iste mogu nabaviti, koji su učinci i štetne zdravstvene posljedice konzumacije „novih droga“ te kako prepoznati trovanje novim psihoaktivnim tvarima. Također, u brošuri su navedeni savjeti i  upute roditeljima kako na vrijeme uočiti i spriječiti problem vezan uz konzumaciju psihoatkivnih tvari i kako razgovarati s djetetom o štetnim posljedicama njihove konzumacije.

Brošuru preuzmite u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Brosura_za_roditelje.pdf (3.62 MB)

objavio: Dragan Sabljak   datum: 2. 3. 2018.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.