BROŠURA ZA RODITELJE – „INTERVJU S RODITELJIMA – ODGOVORI KOJE JE DOBRO ZNATI“

U organizaciji Ureda za suzbijanje zlouporabe droga, izrađena je brošura u kojoj roditelji mogu naći osnovne informacije o tome koje su nove psihoaktivne tvari ili „nove droge“, u kakvim se oblicima pojavljuju, gdje se iste mogu nabaviti, koji su učinci i štetne zdravstvene posljedice konzumacije „novih droga“ te kako prepoznati trovanje novim psihoaktivnim tvarima. Također, u brošuri su navedeni savjeti i  upute roditeljima kako na vrijeme uočiti i spriječiti problem vezan uz konzumaciju psihoatkivnih tvari i kako razgovarati s djetetom o štetnim posljedicama njihove konzumacije.

Brošuru preuzmite u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Brosura_za_roditelje.pdf (3.62 MB)

objavio: Dragan Sabljak   datum: 2. 3. 2018.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.