Donacija

Izdavačka kuća Profil Klett d.o.o. rado se odazvala zamolbi Kluba volontera GBF te donirala jedanaest udžbenika u vrijednosti od približno 1.025,00 kuna. Udžbenike će koristiti učenici slabijeg imovinskog statusa iz generacije u generaciju.

Ovim putem Škola se od srca zahvaljuje izdavačkoj kući Profil Klett d.o.o. na prijateljskoj i humanoj gesti te joj želi mnogo poslovnog uspjeha.

Klub volontera GBF

objavio: Dragan Sabljak   datum: 29. 11. 2017.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.