Prijave ispita državne mature u jesenskom roku

Prijave ispita državne mature traju od 20. 7. 2017. od 12.00 sati do  31. 7. 2017. do 12.00 sati.

Ostale obavijesti i rokove za polaganje prijavljenih ispita državne mature za jesenski rok Centar će objaviti na naslovnicama mrežnih stranica  www.ncvvo.hr  i www.postani-student.hr.

Prijave ispita vršite sami (ne u školi), na svojoj osobnoj stranici www.postani-student.hr.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 3. 7. 2017.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."