Razmjena udžbenika

Klub volontera GBF poziva vas da sudjelujete u dobrovoljnoj akciji "Razmjena udžbenika 2o17." za učenike Gimnazije Bernardina Frankopana, koja će se održati u školskoj dvorani  30.6.2017. Ukoliko ste zainteresirani, udžbenike, radne bilježnice ili bilježnice koje vam više ne trebaju možete dati, zamijeniti ili prodati od 8:00 do 10:00 sati.

Radujemo se vašem dolasku i stojimo na raspolaganju za sva pitanja!

Klub volontera GBF

objavio: Dragan Sabljak   datum: 23. 6. 2017.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."