Ponovni susret maturanata generacije 1966./1967. i proslava pedesete obljetnice mature

U poslijepodnevnim satima, 10. lipnja u Gimnaziji Bernardina Frankopana okupila se generacija maturanata 1966./1967. godine.  Bivši učenici 4.a, 4.b i 4.c razreda prisjetili su se svojih srednjoškolskih dana i razrednika,  prof. Dragića, prof. Šumonje i prof. Drakulića. Nakon posjeta školi  i zajedničkog fotografiranja, nastavili su ugodno druženje, prisjetili su se mladenačkih dana i prepričali uspomene uz želju za ponovnim susretom na jednoj od sljedećih obljetnica.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 14. 6. 2017.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.