Ponovni susret maturanata generacije 1966./1967. i proslava pedesete obljetnice mature

U poslijepodnevnim satima, 10. lipnja u Gimnaziji Bernardina Frankopana okupila se generacija maturanata 1966./1967. godine.  Bivši učenici 4.a, 4.b i 4.c razreda prisjetili su se svojih srednjoškolskih dana i razrednika,  prof. Dragića, prof. Šumonje i prof. Drakulića. Nakon posjeta školi  i zajedničkog fotografiranja, nastavili su ugodno druženje, prisjetili su se mladenačkih dana i prepričali uspomene uz želju za ponovnim susretom na jednoj od sljedećih obljetnica.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 14. 6. 2017.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.