Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku

Dana 19. svibnja 2017. g. u našoj je školi održano predavanje na temu „ Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku“. Škola je  ušla u zajednički projekt s Institutom za kulturu i etiku s ciljem osvještavnja borbe protiv korupcije i njenog štetnog djelovanja na život i razvoj svake zajednice.

U gimnaziji Bernardina Frankopana postavljena je izložba u sklopu projekta "Suzbijanje korupcije u Hrvatskoj u srednjem vijeku"  koju su učenici mogli razgledati od 19. do 25. svibnja. Profesorica Ljiljana Gračanin organizirala je 19. svibnja predavanja koje je za druge i treće razrede održao Zorislav Antun Petrović iz Instituta za kulturu i etiku.

Ljiljana Gračanin

objavio: Dragan Sabljak   datum: 30. 5. 2017.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.