„Otpad posloži i pametno odloži“

U utorak, 4.travnja 2017., učenici Gimnazije Bernardina Frankopana prisustvovali su predavanju u okviru projekta „Otpad posloži i pametno odloži“. Predavanje su održali Maja Zubčić i Dario Balon, djelatnici Stambenog komunalnog gospodarstva u Ogulinu, te dvije učenice naše škole, Aleksandra Perić i Iva Salopek. Cilj predavanja podizanje je razine svijesti učenika o važnosti sortiranja i odlaganja otpada te želja da ih se potakne na razmišljanje o važnosti očuvanja okoliša.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 20. 4. 2017.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.